ROX150300MFKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX150300MFKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX150300MFKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 300M OHM 1% 5W AXIAL
Duomenų lapai: ROX150300MFKLB.pdf
  • Pranešimas
ROX150300MFKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX150300MFKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 300M OHM 1% 5W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18478 pcs Duomenų lapas ROX150300MFKLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Serija ROX Atsparumas 300 MOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 300 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROX150300MFKLBS
ROX150300MFKLBS
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 300M OHM 1% 5W AXIAL