ROX150200KFKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX150200KFKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX150200KFKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 200K OHM 1% 5W AXIAL
Duomenų lapai: ROX150200KFKLB.pdf
  • Pranešimas
ROX150200KFKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX150200KFKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 200K OHM 1% 5W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21817 pcs Duomenų lapas ROX150200KFKLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Serija ROX Atsparumas 200 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 200 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film