ROX150100MFNLBP
Dale / VishayDale / Vishay
ROX150100MFNLBP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX150100MFNLBP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 100M OHM 1% 7W AXIAL
Duomenų lapai: ROX150100MFNLBP.pdf
  • Pranešimas
ROX150100MFNLBP specifikacijos
Dalies numeris ROX150100MFNLBP Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 100M OHM 1% 7W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18450 pcs Duomenų lapas ROX150100MFNLBP.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Serija ROX Atsparumas 100 MOhms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 100 MOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film