ROX10050K0FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX10050K0FNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX10050K0FNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 50K OHM 1% 4W AXIAL
Duomenų lapai: ROX10050K0FNLB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ROX10050K0FNLB specifikacijos
Dalies numeris ROX10050K0FNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 50K OHM 1% 4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23473 pcs Duomenų lapas ROX10050K0FNLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Serija ROX Atsparumas 50 kOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 50 kOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film