ROX1004M70KNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX1004M70KNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX1004M70KNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 4.7M OHM 10% 4W AXIAL
Duomenų lapai: ROX1004M70KNLB.pdf
  • Pranešimas
ROX1004M70KNLB specifikacijos
Dalies numeris ROX1004M70KNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 4.7M OHM 10% 4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24102 pcs Duomenų lapas ROX1004M70KNLB.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Serija ROX Atsparumas 4.7 MOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 4.7 MOhms ±10% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film