ROX10040M0GKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX10040M0GKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX10040M0GKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 40M OHM 2% 4W AXIAL
Duomenų lapai: ROX10040M0GKLB.pdf
  • Pranešimas
ROX10040M0GKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX10040M0GKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 40M OHM 2% 4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24139 pcs Duomenų lapas ROX10040M0GKLB.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Serija ROX Atsparumas 40 MOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 40 MOhms ±2% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film