ROX1002M70JKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX1002M70JKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX1002M70JKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.7M OHM 5% 4W AXIAL
Duomenų lapai: ROX1002M70JKLB.pdf
  • Pranešimas
ROX1002M70JKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX1002M70JKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.7M OHM 5% 4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26183 pcs Duomenų lapas ROX1002M70JKLB.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Serija ROX Atsparumas 2.7 MOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 2.7 MOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film