ROX10025M2FHLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX10025M2FHLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX10025M2FHLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 25.2M OHM 1% 4W AXIAL
Duomenų lapai: ROX10025M2FHLB.pdf
  • Pranešimas
ROX10025M2FHLB specifikacijos
Dalies numeris ROX10025M2FHLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 25.2M OHM 1% 4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16861 pcs Duomenų lapas ROX10025M2FHLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Serija ROX Atsparumas 25.2 MOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 25.2 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film