ROX1001K50FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX1001K50FNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX1001K50FNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1.5K OHM 1% 4W AXIAL
Duomenų lapai: ROX1001K50FNLB.pdf
  • Pranešimas
ROX1001K50FNLB specifikacijos
Dalies numeris ROX1001K50FNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 1.5K OHM 1% 4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29341 pcs Duomenų lapas ROX1001K50FNLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Serija ROX Atsparumas 1.5 kOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 1.5 kOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROX1001M00FHEL
ROX1001M00FHEL
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 1M OHM 1% 4W AXIAL
Sandelyje: 19746 pcs
parsisiųsti: ROX1001M00FHEL.pdf
RFQ
ROX1001K50FNLBN
ROX1001K50FNLBN
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 1.5K OHM 1% 4W AXIAL