ROX100100MFKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX100100MFKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX100100MFKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 100M OHM 1% 4W AXIAL
Duomenų lapai: ROX100100MFKLB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ROX100100MFKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX100100MFKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 100M OHM 1% 4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24984 pcs Duomenų lapas ROX100100MFKLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Serija ROX Atsparumas 100 MOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film