ROX0753M30FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX0753M30FKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX0753M30FKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 3.3M OHM 1% 3W AXIAL
Duomenų lapai: ROX0753M30FKLB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ROX0753M30FKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX0753M30FKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 3.3M OHM 1% 3W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33633 pcs Duomenų lapas ROX0753M30FKLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Serija ROX Atsparumas 3.3 MOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 3.3 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film