ROX07520M0KNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX07520M0KNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX07520M0KNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 20M OHM 10% 3W AXIAL
Duomenų lapai: ROX07520M0KNLB.pdf
  • Pranešimas
ROX07520M0KNLB specifikacijos
Dalies numeris ROX07520M0KNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 20M OHM 10% 3W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37018 pcs Duomenų lapas ROX07520M0KNLB.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Serija ROX Atsparumas 20 MOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 20 MOhms ±10% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film