ROX07519M1FHRF
Dale / VishayDale / Vishay
ROX07519M1FHRF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX07519M1FHRF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 19.1M OHM 1% 3W AXIAL
Duomenų lapai: ROX07519M1FHRF.pdf
  • Pranešimas
ROX07519M1FHRF specifikacijos
Dalies numeris ROX07519M1FHRF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 19.1M OHM 1% 3W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42077 pcs Duomenų lapas ROX07519M1FHRF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Serija ROX Atsparumas 19.1 MOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 19.1 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film