ROX07510M0DKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX07510M0DKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX07510M0DKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 10M OHM 0.5% 3W AXIAL
Duomenų lapai: ROX07510M0DKLB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ROX07510M0DKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX07510M0DKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 10M OHM 0.5% 3W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21882 pcs Duomenų lapas ROX07510M0DKLB.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Serija ROX Atsparumas 10 MOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 MOhms ±0.5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film