ROX05039K2JNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX05039K2JNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX05039K2JNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 39.2K OHM 5% 2W AXIAL
Duomenų lapai: ROX05039K2JNLB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ROX05039K2JNLB specifikacijos
Dalies numeris ROX05039K2JNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 39.2K OHM 5% 2W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42816 pcs Duomenų lapas ROX05039K2JNLB.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Serija ROX Atsparumas 39.2 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 39.2 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film