ROX05015M0FKELS
Dale / VishayDale / Vishay
ROX05015M0FKELS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX05015M0FKELS
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 15M OHM 1% 2W AXIAL
Duomenų lapai: ROX05015M0FKELS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ROX05015M0FKELS specifikacijos
Dalies numeris ROX05015M0FKELS Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 15M OHM 1% 2W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20213 pcs Duomenų lapas ROX05015M0FKELS.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Serija ROX Atsparumas 15 MOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 15 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film