RNX200180RFNWFN
Dale / VishayDale / Vishay
RNX200180RFNWFN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX200180RFNWFN
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 180 OHM 1% 5W AXIAL
Duomenų lapai: RNX200180RFNWFN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
RNX200180RFNWFN specifikacijos
Dalies numeris RNX200180RFNWFN Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 180 OHM 1% 5W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9601 pcs Duomenų lapas RNX200180RFNWFN.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Serija RNX Atsparumas 180 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Išsamus aprašymas 180 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film