RNX200120RFNWFN
Dale / VishayDale / Vishay
RNX200120RFNWFN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX200120RFNWFN
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 120 OHM 1% 5W AXIAL
Duomenų lapai: RNX200120RFNWFN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
RNX200120RFNWFN specifikacijos
Dalies numeris RNX200120RFNWFN Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 120 OHM 1% 5W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9497 pcs Duomenų lapas RNX200120RFNWFN.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Serija RNX Atsparumas 120 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 120 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film