RNX15010M0FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX15010M0FNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX15010M0FNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 10M OHM 1% 4W AXIAL
Duomenų lapai: RNX15010M0FNLB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNX15010M0FNLB specifikacijos
Dalies numeris RNX15010M0FNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 10M OHM 1% 4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17212 pcs Duomenų lapas RNX15010M0FNLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 1.540" L (3.56mm x 39.12mm)
Serija RNX Atsparumas 10 MOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film