RNX125180MFNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX125180MFNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX125180MFNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 180M OHM 1% 3W AXIAL
Duomenų lapai: RNX125180MFNLB.pdf
  • Pranešimas
RNX125180MFNLB specifikacijos
Dalies numeris RNX125180MFNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 180M OHM 1% 3W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18670 pcs Duomenų lapas RNX125180MFNLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 1.290" L (3.56mm x 32.77mm)
Serija RNX Atsparumas 180 MOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Išsamus aprašymas 180 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film