RNX125100MFNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX125100MFNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX125100MFNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 100M OHM 1% 3W AXIAL
Duomenų lapai: RNX125100MFNLB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNX125100MFNLB specifikacijos
Dalies numeris RNX125100MFNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 100M OHM 1% 3W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17456 pcs Duomenų lapas RNX125100MFNLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 1.290" L (3.56mm x 32.77mm)
Serija RNX Atsparumas 100 MOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film