RNX075220KFNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX075220KFNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX075220KFNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 220K OHM 1% 2W AXIAL
Duomenų lapai: RNX075220KFNLB.pdf
  • Pranešimas
RNX075220KFNLB specifikacijos
Dalies numeris RNX075220KFNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 220K OHM 1% 2W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32644 pcs Duomenų lapas RNX075220KFNLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm)
Serija RNX Atsparumas 220 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, High Voltage, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 220 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film