RNX05062M0FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX05062M0FNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX05062M0FNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 62M OHM 1% 1.2W AXIAL
Duomenų lapai: RNX05062M0FNLB.pdf
  • Pranešimas
RNX05062M0FNLB specifikacijos
Dalies numeris RNX05062M0FNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 62M OHM 1% 1.2W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37737 pcs Duomenų lapas RNX05062M0FNLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Serija RNX Atsparumas 62 MOhms
Galia (vatais) 1.2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Išsamus aprašymas 62 MOhms ±1% 1.2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film