RNX0505M10FNEL
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0505M10FNEL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX0505M10FNEL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 5.1M OHM 1% 1.2W AXIAL
Duomenų lapai: RNX0505M10FNEL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNX0505M10FNEL specifikacijos
Dalies numeris RNX0505M10FNEL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 5.1M OHM 1% 1.2W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33330 pcs Duomenų lapas RNX0505M10FNEL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Serija RNX Atsparumas 5.1 MOhms
Galia (vatais) 1.2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 5.1 MOhms ±1% 1.2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film