RNX0387M60FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0387M60FNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX0387M60FNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 7.6M OHM 1% 1W AXIAL
Duomenų lapai: RNX0387M60FNLB.pdf
  • Pranešimas
RNX0387M60FNLB specifikacijos
Dalies numeris RNX0387M60FNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 7.6M OHM 1% 1W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54082 pcs Duomenų lapas RNX0387M60FNLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Serija RNX Atsparumas 7.6 MOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Išsamus aprašymas 7.6 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film