RNX03850M0FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX03850M0FNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX03850M0FNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 50M OHM 1% 1W AXIAL
Duomenų lapai: RNX03850M0FNLB.pdf
  • Pranešimas
RNX03850M0FNLB specifikacijos
Dalies numeris RNX03850M0FNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 50M OHM 1% 1W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53667 pcs Duomenų lapas RNX03850M0FNLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Serija RNX Atsparumas 50 MOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Išsamus aprašymas 50 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film