RNX038500MFNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX038500MFNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX038500MFNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 500M OHM 1% 1W AXIAL
Duomenų lapai: RNX038500MFNLB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNX038500MFNLB specifikacijos
Dalies numeris RNX038500MFNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 500M OHM 1% 1W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45182 pcs Duomenų lapas RNX038500MFNLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Serija RNX Atsparumas 500 MOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 500 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film