RNX038200MFNEE
Dale / VishayDale / Vishay
RNX038200MFNEE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX038200MFNEE
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 200M OHM 1% 200 PPM 1W
Duomenų lapai: RNX038200MFNEE.pdf
  • Pranešimas
RNX038200MFNEE specifikacijos
Dalies numeris RNX038200MFNEE Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 200M OHM 1% 200 PPM 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70752 pcs Duomenų lapas RNX038200MFNEE.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Serija RNX Atsparumas 200 MOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RNX200MCTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film