RNX0258M06FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0258M06FKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX0258M06FKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 8.06M OHM 1% 1/2W AXIAL
Duomenų lapai: RNX0258M06FKLB.pdf
  • Pranešimas
RNX0258M06FKLB specifikacijos
Dalies numeris RNX0258M06FKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 8.06M OHM 1% 1/2W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50263 pcs Duomenų lapas RNX0258M06FKLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Serija RNX Atsparumas 8.06 MOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 8.06 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film