RNX0253M90FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0253M90FNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX0253M90FNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 3.9M OHM 1% 1/2W AXIAL
Duomenų lapai: RNX0253M90FNLB.pdf
  • Pranešimas
RNX0253M90FNLB specifikacijos
Dalies numeris RNX0253M90FNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 3.9M OHM 1% 1/2W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53911 pcs Duomenų lapas RNX0253M90FNLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Serija RNX Atsparumas 3.9 MOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.9 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film