RNX025110KFNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX025110KFNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX025110KFNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 110K OHM 1% 1/2W AXIAL
Duomenų lapai: RNX025110KFNLB.pdf
  • Pranešimas
RNX025110KFNLB specifikacijos
Dalies numeris RNX025110KFNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 110K OHM 1% 1/2W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55753 pcs Duomenų lapas RNX025110KFNLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Serija RNX Atsparumas 110 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Išsamus aprašymas 110 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film