RNX025100MFNRE
Dale / VishayDale / Vishay
RNX025100MFNRE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX025100MFNRE
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 100M OHM 1% 1/2W AXIAL
Duomenų lapai: RNX025100MFNRE.pdf
  • Pranešimas
RNX025100MFNRE specifikacijos
Dalies numeris RNX025100MFNRE Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 100M OHM 1% 1/2W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67265 pcs Duomenų lapas RNX025100MFNRE.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Serija RNX Atsparumas 100 MOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 33 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film