RNR55H4702DPRSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNR55H4702DPRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 47K OHM 1/8W .5% AXIAL
Duomenų lapai: RNR55H4702DPRSL.pdf
  • Pranešimas
RNR55H4702DPRSL specifikacijos
Dalies numeris RNR55H4702DPRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 47K OHM 1/8W .5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 72669 pcs Duomenų lapas RNR55H4702DPRSL.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/01, RNR55 Atsparumas 47 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RNR55H4702DPRSL-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant Gedimo greitis P (0.1%)
Išsamus aprašymas 47 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film Kompozicija Metal Film