RNC50J2001FSB14
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50J2001FSB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNC50J2001FSB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2K OHM 1/10W 1% AXIAL
Duomenų lapai: RNC50J2001FSB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNC50J2001FSB14 specifikacijos
Dalies numeris RNC50J2001FSB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2K OHM 1/10W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 44337 pcs Duomenų lapas RNC50J2001FSB14.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Atsparumas 2 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RNC50J2001FSB14-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Military, Moisture Resistant, Weldable
Gedimo greitis S (0.001%) Išsamus aprašymas 2 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film