RNC50J2000FSRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50J2000FSRSL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNC50J2000FSRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 200 OHM 1/10W 1% AXIAL
Duomenų lapai: RNC50J2000FSRSL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
RNC50J2000FSRSL specifikacijos
Dalies numeris RNC50J2000FSRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 200 OHM 1/10W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 68570 pcs Duomenų lapas RNC50J2000FSRSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Atsparumas 200 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RNC50J2000FSRSL-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Military, Moisture Resistant, Weldable
Gedimo greitis S (0.001%) Išsamus aprašymas 200 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film