RNC50H7410BMRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50H7410BMRSL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNC50H7410BMRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 741 OHM 1/10W .1% AXIAL
Duomenų lapai: RNC50H7410BMRSL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
RNC50H7410BMRSL specifikacijos
Dalies numeris RNC50H7410BMRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 741 OHM 1/10W .1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 68228 pcs Duomenų lapas RNC50H7410BMRSL.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Atsparumas 741 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RNC50H7410BMRSL-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Military, Moisture Resistant, Weldable
Gedimo greitis M (1%) Išsamus aprašymas 741 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film