RNC50H1502FPRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50H1502FPRSL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNC50H1502FPRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 15K OHM 1/10W 1% AXIAL
Duomenų lapai: RNC50H1502FPRSL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
RNC50H1502FPRSL specifikacijos
Dalies numeris RNC50H1502FPRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 15K OHM 1/10W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 73759 pcs Duomenų lapas RNC50H1502FPRSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Atsparumas 15 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RNC50H1502FPRSL-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Military, Moisture Resistant, Weldable
Gedimo greitis P (0.1%) Išsamus aprašymas 15 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film