RN70D4641FRE6
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RN70D4641FRE6
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 4.64K OHM 3/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: RN70D4641FRE6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RN70D4641FRE6 specifikacijos
Dalies numeris RN70D4641FRE6 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 4.64K OHM 3/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 148721 pcs Duomenų lapas RN70D4641FRE6.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija Military, MIL-R-10509/3, RN70 Atsparumas 4.64 kOhms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN70D4641FRE6-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 4.64 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film