RN70C6040FBSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN70C6040FBSL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RN70C6040FBSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 604 OHM 3/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: RN70C6040FBSL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RN70C6040FBSL specifikacijos
Dalies numeris RN70C6040FBSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 604 OHM 3/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 58102 pcs Duomenų lapas RN70C6040FBSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija Military, MIL-R-10509/3, RN70 Atsparumas 604 Ohms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN70C6040FBSL-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 604 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film