RN65C7682FRSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RN65C7682FRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 76.8K OHM 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: RN65C7682FRSL.pdf
  • Pranešimas
RN65C7682FRSL specifikacijos
Dalies numeris RN65C7682FRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 76.8K OHM 1/2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 136977 pcs Duomenų lapas RN65C7682FRSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija Military, MIL-R-10509/2, RN65 Atsparumas 76.8 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN65C7682FRSL-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 76.8 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film