RN65C4643CRSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RN65C4643CRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 464K OHM 1/2W .25% AXIAL
Duomenų lapai: RN65C4643CRSL.pdf
  • Pranešimas
RN65C4643CRSL specifikacijos
Dalies numeris RN65C4643CRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 464K OHM 1/2W .25% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 94668 pcs Duomenų lapas RN65C4643CRSL.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija Military, MIL-R-10509/2, RN65 Atsparumas 464 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN65C4643CRSL-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 464 kOhms ±0.25% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film