RN65C3833FRSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RN65C3833FRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 383K OHM 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: RN65C3833FRSL.pdf
  • Pranešimas
RN65C3833FRSL specifikacijos
Dalies numeris RN65C3833FRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 383K OHM 1/2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 143954 pcs Duomenų lapas RN65C3833FRSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija Military, MIL-R-10509/2, RN65 Atsparumas 383 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN65C3833FRSL-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 383 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film