RN60D64R9FRE6
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RN60D64R9FRE6
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 64.9 OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: RN60D64R9FRE6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RN60D64R9FRE6 specifikacijos
Dalies numeris RN60D64R9FRE6 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 64.9 OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 786172 pcs Duomenų lapas RN60D64R9FRE6.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija Military, MIL-R-10509/1, RN60 Atsparumas 64.9 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN60D64R9FRE6-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 64.9 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film