RN60C1801CB14
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RN60C1801CB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1.8K OHM 1/4W .25% AXIAL
Duomenų lapai: RN60C1801CB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RN60C1801CB14 specifikacijos
Dalies numeris RN60C1801CB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 1.8K OHM 1/4W .25% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 79123 pcs Duomenų lapas RN60C1801CB14.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija Military, MIL-R-10509/1, RN60 Atsparumas 1.8 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN60C1801CB14-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.8 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film