RN55D34R0FBSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN55D34R0FBSL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RN55D34R0FBSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 34 OHM 1/8W 1% AXIAL
Duomenų lapai: RN55D34R0FBSL.pdf
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RN55D34R0FBSL specifikacijos
Dalies numeris RN55D34R0FBSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 34 OHM 1/8W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 60402 pcs Duomenų lapas RN55D34R0FBSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija Military, MIL-R-10509/7, RN55 Atsparumas 34 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN55D34R0FBSL-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 34 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film