RN50C8252FBSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN50C8252FBSL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RN50C8252FBSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 82.5K OHM 1/20W 1% AXIAL
Duomenų lapai: RN50C8252FBSL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RN50C8252FBSL specifikacijos
Dalies numeris RN50C8252FBSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 82.5K OHM 1/20W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 63064 pcs Duomenų lapas RN50C8252FBSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-R-10509/8, RN50 Atsparumas 82.5 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN50C8252FBSL-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 82.5 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film