RLR32C1740FMB14
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RLR32C1740FMB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 174 OHM 1% 1W AXIAL
Duomenų lapai: RLR32C1740FMB14.pdf
  • Pranešimas
RLR32C1740FMB14 specifikacijos
Dalies numeris RLR32C1740FMB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 174 OHM 1% 1W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 15883 pcs Duomenų lapas RLR32C1740FMB14.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Atsparumas 174 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RLR32C1740FMB14-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Weldable Gedimo greitis M (1%)
Išsamus aprašymas 174 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Kompozicija Metal Film