RLR20C2001FRR36
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RLR20C2001FRR36
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2K OHM 1% 1/2W AXIAL
Duomenų lapai: RLR20C2001FRR36.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RLR20C2001FRR36 specifikacijos
Dalies numeris RLR20C2001FRR36 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2K OHM 1% 1/2W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 75752 pcs Duomenų lapas RLR20C2001FRR36.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.138" Dia x 0.375" L (3.51mm x 9.53mm)
Serija Military, MIL-PRF-39017/02, RLR20 Atsparumas 2 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RLR20C2001FRR36-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Weldable Gedimo greitis R (0.01%)
Išsamus aprašymas 2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Kompozicija Metal Film