RLR07C9R10GMRSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RLR07C9R10GMRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 9.1 OHM 2% 1/4W AXIAL
Duomenų lapai: RLR07C9R10GMRSL.pdf
  • Pranešimas
RLR07C9R10GMRSL specifikacijos
Dalies numeris RLR07C9R10GMRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 9.1 OHM 2% 1/4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 79903 pcs Duomenų lapas RLR07C9R10GMRSL.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Atsparumas 9.1 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RLR07C9R10GMRSL-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Weldable Gedimo greitis M (1%)
Išsamus aprašymas 9.1 Ohms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Kompozicija Metal Film