RLR07C8R45FMB14
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RLR07C8R45FMB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 8.45 OHM 1% 1/4W AXIAL
Duomenų lapai: RLR07C8R45FMB14.pdf
  • Pranešimas
RLR07C8R45FMB14 specifikacijos
Dalies numeris RLR07C8R45FMB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 8.45 OHM 1% 1/4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 12299 pcs Duomenų lapas RLR07C8R45FMB14.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Atsparumas 8.45 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RLR07C8R45FMB14-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Weldable Gedimo greitis M (1%)
Išsamus aprašymas 8.45 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Kompozicija Metal Film